Festyn Rodzinny
Aktualności - Wydarzenia szkolne
niedziela, 04 sierpnia 2013 10:42

Zarówno przedszkolaki, jak i starsi uczniowie wystąpiły w przedstawieniach o tematyce ekologicznej „My się śmieci nie boimy” oraz „Wesele Tetydy i Peleusa”, opartego na mitologii. Wielu wychowanków mogło pochwalić się swoimi umiejętnościami gry na instrumentach muzycznych, odtańczono taniec belgijski.

Program artystyczny był wstępem do rozgrywek sportowych. Oddział przedszkolny i uczniowie wraz z Rodzicami z poszczególnych klas rywalizowali, między innymi, w takich konkurencjach, jak strzał z łuku czy bieg z piłką. Nagrodą główną był wyjazd do kina na film „Mambo, Lula i Piraci”. Zwyciężyli reprezentanci klas III i IV.

Festyn był świetną okazją do wspólnej zabawy, spędzenia ze sobą wolnego czasu, rozmów i integracji środowiska, szansą dla dzieci na zaprezentowanie swoich talentów przed szerszym niż zazwyczaj gronem. Wspaniale spisali się zarówno uczniowie, jak i Rodzice.

Dyrektor PSP Wawelno składa serdeczne podziękowania Rodzicom i Przyjaciołom Szkoły zaangażowanym w organizację i przebieg Festynu.

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość